Primăria Municipiului Dorohoi anunță restricții de circulație în perioada 30 MAI – 03 IUNIE

29 mai 2023, Administratie
Primăria Municipiului Dorohoi anunță restricții de circulație în perioada 30 MAI – 03 IUNIE

Primăria Municipiului Dorohoi informează că în perioada 30 mai - 03 iunie 2023 vor avea loc mai multe activități dedicate Zilei Internaționale a Copilului pentru a căror organizare vor fi instituite restricţii de circulaţie.

Pentru buna desfășurare a evenimentului va fi restricționată circulația în zona din fața Primăriei Dorohoi (de la intersecția străzilor A.I. Cuza cu Poștei până la intersecția străzilor Grigore Ghica cu Vasile Alecsandri).

Începând cu data de 30 mai 2023, parcarea adiacentă sediului ANAF va fi rezervată de comercianți, în vederea desfășurării activității acestora.

Cu această ocazie ne cerem scuze, față de cetățeni, pentru disconfortul creat și vă mulțumim pentru înțelegere.

Sursa: dorohoinews.ro

inapoi la lista

Va rugam sa folositi un limbaj decent; mesajele postate vor fi validate de un Moderator inainte de a fi publicate pe site.

NOTA: Va rugam sa comentati la obiect, legat de continutul prezentat in material. Orice deviere in afara subiectului, folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana autorului (autorilor) materialului, afisarea de anunturi publicitare, precum si jigniri, trivialitati, injurii aduse celorlalti cititori care au scris un comentariu se va sanctiona prin cenzurarea partiala a comentariului, stergerea integrala sau chiar interzicerea dreptului de a posta, prin blocarea IP-ului folosit.

Site-ul www.dorohoinews.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.

0/200

Am fost informat(a) despre Politica de Confidentialitate si de Securitate a prelucrarii datelor cu caracter personal, declar ca am peste 16 ani si sunt de acord cu prelucrarea datelor cu caracter personal:

COMENTARII VIZITATORI (0)

Fii primul care adauga un comentariu!