Am primit pe adresa redacţiei Dorohoi News, o sesizare venită din partea unor cititori ai publicaţiei noastre, cu dorința de a fi publicată pe site-ul nostru.
Redăm integral acest text:
„Locatarii din strada Aleea Dumbrava Nr.5, Bl. F21, mulțumesc firmei Nova ApaServ Botoșani pentru focarul de infecție din stradă! Noi să înțelegem când nu este apă la robinet. De ce încasează banii noștri lunar la canalizare dacă nu rezolvă în timp util problema! Nu dispun de echipă la ora acesta, a spus din dispeceratul Botoșani! Din păcate, mirosul infernal nu se poate descrie. Și „țânțarii” sunt bonus la miros.”
NOTĂ: Dorohoi News nu-şi asumă răspunderea pentru conţinutul mesajului primit pe adresa redacţiei noastre şi publicat mai sus.
Reamintim cititorilor noştri, dacă sunteţi martorul unor evenimente importante, vă rugăm să ne contactaţi la Tel: 0749.877.802 sau Email: [email protected]
















