Daca sunteti martorul unor evenimente importante va rugam sa ne contactati la tel: 0749.877.802 sau email: [email protected]
Un microbuz în care se aflau nouă românce a fost implicat într-un accident, în provincia italiană Udine. Femeile tocmai ajunseseră în Italia pentru a lucra ca îngrijitoare de bătrâni.
În urma accidentului, una dintre cele nouă românce a fost grav rănită și a fost transportată la un spital. Celelalte opt au suferit doar răni ușoare, notează sursa citată.
Accidentul a avut loc între localitățile Ruda și Cervigano, după ce șoferul ar fi adormit la volan. Astfel, el a intrat cu mașina într-un stâlp.
Mai multe echipaje au intervenit la fața locului, iar o anchetă este în desfășurare. Sursa: antena3.ro
Doi prieteni stau de vorbă:
- Ce mai faci?
- Uite, m-a lăsat nevasta pentru cel mai bun prieten.
- Credeam că eu sunt cel mai bun prieten al tău…
- Acum e el…
Va rugam sa folositi un limbaj decent; mesajele postate vor fi validate de un Moderator inainte de a fi publicate pe site.
NOTA: Va rugam sa comentati la obiect, legat de continutul prezentat in material. Orice deviere in afara subiectului, folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana autorului (autorilor) materialului, afisarea de anunturi publicitare, precum si jigniri, trivialitati, injurii aduse celorlalti cititori care au scris un comentariu se va sanctiona prin cenzurarea partiala a comentariului, stergerea integrala sau chiar interzicerea dreptului de a posta, prin blocarea IP-ului folosit.
Site-ul www.dorohoinews.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.