Daca sunteti martorul unor evenimente importante va rugam sa ne contactati la tel: 0749.877.802 sau email: [email protected]
Va rugam sa folositi un limbaj decent. Mesajele postate vor fi validate de catre un Moderator inainte de a fi publicate pe site.
Suntem alături de verișoara noastră Simona Corjăuceanu, în aceste clipe grele când soțul, Liviu Corjăuceanu (64 ani) a trecut la cele veșnice, lăsând în urmă durere și tristețe. ...
Tristetea pe care o avem după moartea prietenului nostru, Cristi (Ionel) Săcalianu, este de nemăsurat. Va rămâne mereu în amintirea noastră așa cum era: un om plin de viață, plin de umor, un ...
Colectivul SC UNIRII SRL Dorohoi este alături de familIa colegei noastre COSTAȘ CĂTĂLINA la durerea pricinuită de trecerea în neființă a acesteia și transmite sincere condoleanțe. „Ai fost, ...
Colectivul Școlii Gimnaziale „Spiru Haret” Dorohoi este alături de familiile domnilor profesori Angheluș și Boghițoiu la durerea pricinuită de trecerea în neființă a doamnei ARISTIȚA BOGHIȚOIU. Dumnezeu ...
Colectivul Liceului „Regina Maria” Dorohoi este alături de doamna laborant Daniela Angheluș la despărțirea de MAMA și transmite sincere condoleanțe familiei.
Salariatii Ocolului Silvic Dorohoi sunt alaturi de familia indoliata a d-lui ing. Fusa Alexandru , la pierderea suferita si-i transmit sincere condoleante !
Colectivul Grădiniței cu Program Prelungit „Albă ca Zăpada”, respectiv al grupei „Piticii”, cu sinceră compasiune și profund regret este alături de Natalia Drobut, în aceste ...
În aceste clipe de adâncă tristeţe este foarte greu să găseşti cuvintele, pentru că nimic nu-ţi mai poate mângâia sufletul odată cu pierderea tatălui iubit. Suntem alături de colegul ...
Cu gândul la popasul scurt al omului pe pământ și la neputința umană în fața marii treceri, colectivul Liceului „Regina Maria” Dorohoi este alături de ing. Ciobanu-Ilucă Adrian ...
Cu regret și tristețe am aflat de trecerea în neființă a bunicii colegei noastre Cristina-Elena Anton. Organizația Municipală P.S.D. Dorohoi transmite sincere condoleanțe familiei. Dumnezeu să o odihnească ...
Colectivul Grădiniței „Ștefan cel Mare și Sfânt” Dorohoi este alături de doamna Mariana Filip în aceste momente de durere și tristețe, la decesul soțului. Dumnezeu să îl ierte ...
Tocmai mi-am cumpărat un iPhone.
Fiul meu s-a jucat cu el și l-a spart.
Vrea cineva să îl cumpere?
Are 8 ani, e simpatic, blond și scund.