Emisiune „altfel” în Uvertura Mall

14 mar. 2014, Informatii utile
Emisiune „altfel” în Uvertura Mall

Sâmbătă, 15 martie, de la ora 17:00 va avea loc la etajul 4 al Uvertura Mall ediția a II-a a talk-showului ”Altfel”. 

Invitați de această dată sunt doi „alergători" în cursele de automobilism, la cele mai importante etape naționale: Augustin Damian și Ionuț Zarug, practic cele mai bune cărți de vizită în acest moment ale „Green Club" Botoșani.

Cei doi piloți de raliu vor discuta în cadrul emisiunii, a cărei gazda va fi Oana Lorena Filip, despre etapele de automobilism pregătite în acest an, despre participări botoșănene la concursurile de raliu, dar și despre proiectele sportive ale clubului pentru 2014. Va fi prezentat, in premieră și un echipament complet pentru un pilot/copilot rally sprint, echipament agreat în cursele de automobilism.

Nu ratați o discuție despre schimbul de generații inclusiv în automobilismul botoșănean, despre cai putere, fete frumoase și una poate dintre cele mai scumpe pasiuni ale sexului tare - cursele de mașini.
Talk-show-ul „Altfel” a debutat pe 8 martie 2014 și se axează pe schimbul de idei dintre două personalități ale Botoșaniului. Are loc în fiecare sâmbătă de la ora 17:00 la etajul 4 - Uvertura Mall. Emisiunea este transmisă în direct pe Tele Moldova și este un show TV un pic altfel - purtând semnătura realizatorului Oana Lorena Filip.

 

 

Sursa: DorohoiNews.ro