Daca sunteti martorul unor evenimente importante va rugam sa ne contactati la tel: 0749.877.802 sau email: [email protected]
Polițiștii au depistat luni 24 noiembrie 2014, orele 09:15, pe trotuarul din apropierea Casei de Asigurări de Sănătate Botoșani, o femeie de 56 ani, din municipiul Botoșani, care avea asupra sa într-o sacoșă cantitatea de 20 pachete de țigări, iar în poșeta personală 70 pachete țigări, ce urmau a fi comercializate în scopul obținerii de foloase materiale.
Cantitatea totală de 1800 țigarete (90 pachete), de proveniență Republica Moldova și Ucraina a fost ridicată în vederea confiscării și continuării cercetărilor.
Judecatorul întreabă martorul la proces:
- La ce distanță v-ați aflat de locul accidentului?
- La 6 metri și 75 de centimetri.
- Si cum de știți așa de exact?
- Când am văzut accidentul, mi-am dat seama pe loc că voi fi intrebat la proces de vreun tâmpit și am măsurat...
Va rugam sa folositi un limbaj decent; mesajele postate vor fi validate de un Moderator inainte de a fi publicate pe site.
NOTA: Va rugam sa comentati la obiect, legat de continutul prezentat in material. Orice deviere in afara subiectului, folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana autorului (autorilor) materialului, afisarea de anunturi publicitare, precum si jigniri, trivialitati, injurii aduse celorlalti cititori care au scris un comentariu se va sanctiona prin cenzurarea partiala a comentariului, stergerea integrala sau chiar interzicerea dreptului de a posta, prin blocarea IP-ului folosit.
Site-ul www.dorohoinews.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.