Botoșănean căutat de polițiști după ce a fugit din spital fără acordul medicilor

23 nov. 2020, Local
Botoșănean căutat de polițiști după ce a fugit din spital fără acordul medicilor

Polițiștii botoșăneni efectuează verificări în vederea identificării unui bărbat de 42 de ani, din localitatea Stăuceni.

DĂNILĂ SORIN se afla internat intr-o unitate spitaliceasca din municipiul Botoșani, iar în jurul orei 18:30 a părăsit incinta acesteia fără acordul medicilor. 

Semnalmente: 1,75 m înălțime, aproximativ 80 de kilograme, păr blond.

Vestimentație la momentul plecării: hanorac galben, pantaloni de culoare albastra,  iar în picioare purta șlapi. 

Rugăm cetățenii care pot oferi informații cu privire la această persoană, să apeleze 112 sau să se adreseze celei mai apropiate unități de poliție.

Sursa: DorohoiNews.ro

inapoi la lista

Va rugam sa folositi un limbaj decent; mesajele postate vor fi validate de un Moderator inainte de a fi publicate pe site.

NOTA: Va rugam sa comentati la obiect, legat de continutul prezentat in material. Orice deviere in afara subiectului, folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana autorului (autorilor) materialului, afisarea de anunturi publicitare, precum si jigniri, trivialitati, injurii aduse celorlalti cititori care au scris un comentariu se va sanctiona prin cenzurarea partiala a comentariului, stergerea integrala sau chiar interzicerea dreptului de a posta, prin blocarea IP-ului folosit.

Site-ul www.dorohoinews.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.

0/200

Am fost informat(a) despre Politica de Confidentialitate si de Securitate a prelucrarii datelor cu caracter personal, declar ca am peste 16 ani si sunt de acord cu prelucrarea datelor cu caracter personal:

COMENTARII VIZITATORI (0)

Fii primul care adauga un comentariu!