Tânăr de 19 ani căutat de polițiști după ce a plecat de acasă și nu a mai revenit

20 iul. 2023, Local
Tânăr de 19 ani căutat de polițiști după ce a plecat de acasă și nu a mai revenit

Polițiștii botoșăneni desfășoară activități pentru localizarea unui tânăr, de 19 ani, din comuna Călărași, care a părăsit domiciliul, în ziua de 17 iulie 2023, iar până în prezent nu a revenit. 

DÎRCACIU MIREL IRINEL are următoarele semnalmente: păr șaten, ochi căprui, 1,85 m înălțime, aproximativ 70 de kg.

Vestimentația: Tricou de culoare roșie, pantaloni scurți de culoare neagră, încălțăminte sport de culoare neagră. 

Rugăm cetățenii care dețin informații cu privire la această persoană să apeleze 112 sau să se adreseze celei mai apropiate unități de poliție.

Sursa: DorohoiNews.ro

inapoi la lista

Va rugam sa folositi un limbaj decent; mesajele postate vor fi validate de un Moderator inainte de a fi publicate pe site.

NOTA: Va rugam sa comentati la obiect, legat de continutul prezentat in material. Orice deviere in afara subiectului, folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana autorului (autorilor) materialului, afisarea de anunturi publicitare, precum si jigniri, trivialitati, injurii aduse celorlalti cititori care au scris un comentariu se va sanctiona prin cenzurarea partiala a comentariului, stergerea integrala sau chiar interzicerea dreptului de a posta, prin blocarea IP-ului folosit.

Site-ul www.dorohoinews.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.

0/200

Am fost informat(a) despre Politica de Confidentialitate si de Securitate a prelucrarii datelor cu caracter personal, declar ca am peste 16 ani si sunt de acord cu prelucrarea datelor cu caracter personal:

COMENTARII VIZITATORI (0)

Fii primul care adauga un comentariu!