Cu deosebită tristețe am aflat de trecerea la cele veșnice a domnului ing. Ionel Panțâru, colaborator, de-a lungul anilor, în cadrul multor proiecte derulate în Municipiul Dorohoi.
Dispariția dumnealui lasă un gol în rândul profesioniștilor dedicați meseriei, pe care a dus-o la desăvârșire, însă ne rămân realizările și împlinirile sale, care îi păstrează memoria vie.
Sincere condoleanțe familiei îndurerate!
ing. Dorin Alexandrescu
Primarul Municipiului Dorohoi



















