Jucătorii Cluburilor Juniorul și Gloria Dorohoi au ieșit în mijlocul comunității duminică, 8 Marie 2026, și au împărțit trandafiri doamnelor și domnișoarelor din municipiul Dorohoi, pentru a le aduce un zâmbet și un gând de apreciere.
Acest gest simplu, dar plin de respect s-a adresat celor care ne susțin, ne încurajează și dau culoare comunității noastre. Pentru câteva momente, fotbalul s-a transformat în bucurie împărtășită pe străzile orașului.
O primăvară frumoasă și La mulți ani tuturor femeilor! – Președintele Clubului, Florin Caletcă alături de sponsorul clubului, Gafco Construct.



















