Klaus Iohannis a semnat decretul de eliberarea din funcție a unui judecător de la Tribunalul Botoșani

29 oct. 2015, Local
Klaus Iohannis a semnat decretul de eliberarea din funcție a unui judecător de la Tribunalul Botoșani

Unul dintre judecătorii Tribunalului Botoşani va părăsi sistemul începând cu data de 1 noiembrie, ca urmare a pensionării.

Preşedintele ţării, Klaus Iohannis, în cursul zilei de miercuri, a semnat decretul privind eliberarea din funcţie a judecătorului David Smochină.

David Smochină activează în prezent în Secţia a II-a civilă de contencios administrativ şi fiscal a Tribunalului Botoşani.

Sursa: DorohoiNews.ro

inapoi la lista

Va rugam sa folositi un limbaj decent; mesajele postate vor fi validate de un Moderator inainte de a fi publicate pe site.

NOTA: Va rugam sa comentati la obiect, legat de continutul prezentat in material. Orice deviere in afara subiectului, folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana autorului (autorilor) materialului, afisarea de anunturi publicitare, precum si jigniri, trivialitati, injurii aduse celorlalti cititori care au scris un comentariu se va sanctiona prin cenzurarea partiala a comentariului, stergerea integrala sau chiar interzicerea dreptului de a posta, prin blocarea IP-ului folosit.

Site-ul www.dorohoinews.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.

0/200

Am fost informat(a) despre Politica de Confidentialitate si de Securitate a prelucrarii datelor cu caracter personal, declar ca am peste 16 ani si sunt de acord cu prelucrarea datelor cu caracter personal:

COMENTARII VIZITATORI (0)

Fii primul care adauga un comentariu!