Mama Natură, suspectă de o boală ruşinoasă

25 sept. 2012, Monden
Mama Natură, suspectă de o boală ruşinoasă

Roxana Ionescu şi-a petrecut câteva zile bune în preajma unei prietene care tocmai s-a întors din vacanţă din Grecia, cu un mare bagaj de amintiri.

Printre acestea s-a numărat şi o amintire mai puţin plăcută, respectiv o boală contagioasă, râia, scrie Cancan.ro.

Toţi cei din gaşcă s-au speriat atât de tare, încât s-au programat la medic. Roxana a tratat toată situaţia cu umor, însă n-a avut încotro si s-a supus dorinţei majorităţii, aceea de a se prezenta la un control de specialitate. Sursa: realitatea.net

Sursa: DorohoiNews.ro