Daca sunteti martorul unor evenimente importante va rugam sa ne contactati la tel: 0749.877.802 sau email: [email protected]
Cu toate că acum e incredibil de sexy, modelul Alina Puşcaş, interpreta rolului principal din telenovela 'Narcisa sălbatică', de la Antena 1, a trebuit să indure foarte mult pană să ajungă să arate aşa.
Fotomodel de profesie, frumoasa Alina Puşcaş a luat, acum cinci ani, decizia de a-şi îmbunătăţi lookul şi a apelat la un cunoscut medic estetician din Bucureşti, pentru a-şi pune implanturi mamare.
Prima operaţie a fost un eşec “Cred că trebuia să îmi dau seama că lucrarea nu a fost o reuşită pentru că, la o săptămână, operaţia de la sânul drept mi s-a desfăcut. Am trecut prin nişte chinuri groaznice, am stat cam trei săptămâni cu drenuri, cu perfuzii, pentru că părea să am şi o infecţie”, ne-a spus Alina, care a fost la un pas de moarte. Ulterior, tânăra a mers în Germania şi şi-a refăcut operaţia.
Sursa: Libertatea.ro
Doi prieteni stau de vorbă:
- Ce mai faci?
- Uite, m-a lăsat nevasta pentru cel mai bun prieten.
- Credeam că eu sunt cel mai bun prieten al tău…
- Acum e el…
Va rugam sa folositi un limbaj decent; mesajele postate vor fi validate de un Moderator inainte de a fi publicate pe site.
NOTA: Va rugam sa comentati la obiect, legat de continutul prezentat in material. Orice deviere in afara subiectului, folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana autorului (autorilor) materialului, afisarea de anunturi publicitare, precum si jigniri, trivialitati, injurii aduse celorlalti cititori care au scris un comentariu se va sanctiona prin cenzurarea partiala a comentariului, stergerea integrala sau chiar interzicerea dreptului de a posta, prin blocarea IP-ului folosit.
Site-ul www.dorohoinews.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.