De sarabatori Mihaela Radulescu revine la "Duminica in familie"

11 dec. 2010, National
De sarabatori Mihaela Radulescu revine la "Duminica in familie"

Desi s-a stabilit la Monaco, vedeta a semnat cu Antena 1 un contract pentru o serie de editii speciale.
In ciuda speculatiilor ca relatiile dintre diva si conducerea trustului din Baneasa nu sunt dintre cele mai bune, iar acestia i-ar fi propus Monicai Columbeanu sa preia show-ul, Mihaela isi onoreaza contractul cu Antena 1, scrie ziarul ring.
   Astfel, Mihaela Radulescu se afla in tara pentru a filma trei editii speciale ale celebrului show „Duminica in familie”, care vor fi difuzate de sarabatori. (DorohoiNews.ro)

Sursa: DorohoiNews.ro