Daca sunteti martorul unor evenimente importante va rugam sa ne contactati la tel: 0749.877.802 sau email: [email protected]
Potrivit informării Companiei Naţionale de Administrare a Infrastructurii Rutiere (CNAIR), în noaptea de joi spre vineri, ar putea exista întreruperi pentru scurt timp în emiterea rovinietelor şi peajelor, din cauza unor lucrări de mentenanţă.
„CNAIR informează utilizatorii reţelei de autostrăzi şi drumuri naţionale că vineri, 11.08.2023, în intervalul orar 00:05 - 03:00, urmare a unor lucrări de mentenanţă ale sistemului informatic, emiterea rovinietelor şi peajelor prin SIEGMCR poate fi îngreunată/întreruptă pentru perioade scurte de timp”.
Doi prieteni stau de vorbă:
- Ce mai faci?
- Uite, m-a lăsat nevasta pentru cel mai bun prieten.
- Credeam că eu sunt cel mai bun prieten al tău…
- Acum e el…
Va rugam sa folositi un limbaj decent; mesajele postate vor fi validate de un Moderator inainte de a fi publicate pe site.
NOTA: Va rugam sa comentati la obiect, legat de continutul prezentat in material. Orice deviere in afara subiectului, folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana autorului (autorilor) materialului, afisarea de anunturi publicitare, precum si jigniri, trivialitati, injurii aduse celorlalti cititori care au scris un comentariu se va sanctiona prin cenzurarea partiala a comentariului, stergerea integrala sau chiar interzicerea dreptului de a posta, prin blocarea IP-ului folosit.
Site-ul www.dorohoinews.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.