Daca sunteti martorul unor evenimente importante va rugam sa ne contactati la tel: 0749.877.802 sau email: [email protected]

Oamenii nostri la dispozitia_ noastra

Cu o intarziere de cateva minute, sedinta dorita de unii si tergiversata de altii, a inceput putin dupa ora 17:00. Din partea judetului au participat deputatul Florin Turcanu presedinte  Organizatia Judeteana PNL Botosani, Alupoaie Doru posibil candidat la primaria Dorohoi si Ionica Nechifor.

   Accesul presei la aceste lucrari s-a limitat doar la cateva fotografii la inceperea sedintei, urmand ca dupa dezbatere sa se faca declaratii. Simgura persoana care a avut acceptul lui Turcanu sa dea o declaratie a fost presedintele organizatiei PNL Dorohoi Sorin Alin Clim care a declarat telefonic pentru Dorohoi News, "Parerea mea despre largirea Biroului Politic Local a PNL Dorohoi este, cu cat mai multi oameni care se implica intr-o activitate, cu atat mai mari sunt sansele pentru reusita actiunii respective, deci eu zic ca este un lucru bun. Referitor la candidatura lui Doru Alupoaie consider ca este un lucru normal, este o competitie care poate sa fie benefica, din anul 2000 eu sunt intr-o continua competitie de acest gen".

   Desi am asteptat pe hol peste doua ore, rabdarea noastra fiind pusa la incercare,  in final am renuntat cand am aflat ca punctele de pe ordinea de zi au fost epuizate de mult timp, iar domnul Turcanu nu a iesit la declaratii si a interzis tuturor sa dea declaratii presei, acest lucru fiind confirmat de cei care au iesit pe hol.

   Inca o data se adevereste sloganul folosit de ei „Oamenii nostrii la dispozitia noastra”.

(DorohoiNews.ro)


Autor: DorohoiNews.ro

 


DorohoiNews.ro

ZiareBotosani.ro



ZiareBotosani.ro.ro



GALERIE FOTO

Oamenii nostri la dispozitia_ noastra
DorohoiNews.ro, 09-01-2011

Va rugam sa folositi un limbaj decent; mesajele postate vor fi validate de un Moderator inainte de a fi publicate pe site.

NOTA: Va rugam sa comentati la obiect, legat de continutul prezentat in material. Orice deviere in afara subiectului, folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana autorului (autorilor) materialului, afisarea de anunturi publicitare, precum si jigniri, trivialitati, injurii aduse celorlalti cititori care au scris un comentariu se va sanctiona prin cenzurarea partiala a comentariului, stergerea integrala sau chiar interzicerea dreptului de a posta, prin blocarea IP-ului folosit.

Site-ul www.dorohoinews.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.

Am fost informat(a) despre Politica de Confidențialitate şi de Securitate a prelucrării datelor cu caracter personal, declar ca am peste 16 ani și sunt de acord cu prelucrarea datelor cu caracter personal:
- pentru ofertare comerciala
- pentru activitati promotionale: concursuri, reclame, publicitate
Security Code

COMENTARII VIZITATORI

10.01.2011 la 00:04

daca spui filiala Dorohoi, insemana ca habar n-ai ce-i cu tine, cum habar n-ai cine-i Clim. la Dorohoi exista organizatia PNL, un presedinte in persoana dlui Clim, un om cinstit, sufletist, un erou care mi-a scos din ape familia. Tu esti un mare b.. .

09.01.2011 la 23:59

Tu ai priceput ceva?

09.01.2011 la 23:58

dle observator, dute la oile tale ca sa ajungi in Parlamentul European.

09.01.2011 la 18:37

cred ca e mai rau de cei care nu au nici oi si nici minte nu uitati ca e diferenta intre cioban ,baci,si proprietar nu toti care au oi sint si ciobani

09.01.2011 la 18:15

Becali cu oile lui a ajuns in Consiliul Europei, Flutur a scris cu oi pe dealuri si la scos pe Base presedinte, razboiul Clim - Turcanu va fi castigat de ultimul.UNDE SUNT OI SUNT SI BANI!!! Viseaza frumos cel ce crede ca se poate face politica si fara bani!Daca nu ai bani sa platesti oamenii care iti fac campanie ce faci? Ii furi?

09.01.2011 la 17:47

D-nul Sorin Clim e prea corect si e un om extraordinar...pt prima oara cand as regreta daca nu va iesi el primar..

09.01.2011 la 15:52

Tu esti rus? Dute acolo sa vezi cum te mananca Putin. Prin traditie ciobanii au fost, sunt si vor fi,la nevoie se aduna de prin munti de prin vai si pun umarul la reconstrutia tarii. Vasia sa fii sanatos si schimbati gandirea.

09.01.2011 la 15:39

Atunci cand doresti sa ai succes, trebuie sa ai reguli,asta nu inseamna ca prin purtatorul de cuvant desemnat de organizatie nu poti sa spui ce doresti.Sa pui mana la gura cand vrei sa spui o prostie sa nu regreti de ceai spus.Stii zicala "Gura bate c...l

09.01.2011 la 15:21

PS : Hotarati-va domnilor, ori e "ALBA" ori e "NEAGRA"

09.01.2011 la 15:17

Cine pricepe ,sa priceapa : " RUSINE DINU PATRICIU .....! "

09.01.2011 la 14:52

"LA MULTI ANI !Succes ."Nu mor caii cind vor ciinii".Mai ales cind sunt niste JAVRE dupa modul in care au actionat

09.01.2011 la 12:53

Sint nevoit sa completez aici citeva cuvinte vreau sa va spun ca toti cei care vor comenta sub diferite nume asemanatoare cu al meu sa nu se confunde.Eu cred ca sint provocari si rog pe toti cei care sint liberali sa se abtina.Noi avem sediul deschis la podul botosaniului unde putem discuta orice in familie .nu luati in consideratie provocarile adversarilor politici sau a copiilor care nu au ce face

09.01.2011 la 12:25

in locul lui Clim as pleca acasa. cu obraznicie si tupeu chiar nu poti face nimic. ai distrus filiala Dorohoi, Clim.

09.01.2011 la 12:04

Cand nu gasesti nimic unui om,cand ajungi sa folsesti in vocabularul personal cuvantul cioban de parca ar fi hot,golan,prost, inseamna ca ai o problema domnule,acesti oameni muncesc cinstit,sunt gospodarii satului si probabil ca si dv consumati produse de la oitele lor.Ce pui pe masa de pasti?Acest cioban de care vorbesti este respectat in tot jud. BT

09.01.2011 la 11:22

acest cioban de care ziceti voi si care va deranjeaza este de fapt un proprietar de ferma ,ciobani ca voi are angajati ,este si proprietar de fabrica de piine etc.... atentie:INTOTDEAUNA SE VA DA CU PIETRE IN POMUL CARE FACE ROADE intrunul care nu are poame nu arunca nimeni -INAINTE DL TURCANU .............FELICITARI SI SUCCES ,LA MULTI ANI IN FRUNTE SI SA FITI TARE IN FRONT imi place

09.01.2011 la 11:10

deoarece va regasiti in acel mediu Eu va inteleg perfect si va recomand sa va definitivati bine locul .Liberalii vor altceva citeste profund doctrina liberala la voi se vede de la distanta:LUPUL ISI SCHIMBA PARUL DAR NARAVUL BA --SUCCES DEPLIN LIBERALILOR ADEVARATI

09.01.2011 la 11:06

Sorine cred ca tu nu intelegi un lucru: o parte din oamenii fideli tie cit si tu cred ca nu reprezentati liberalismul si nu veti putea intelege niciodata liberalismul datorita mediului in care va aflati.Cred ca si asta este raspunsul la servilismul vostru fata de primar in consiliul local.Pe voi nu va afecteaza doctrina PSD-ista

09.01.2011 la 10:57

Cine este Alupoaie ?Ce studii are ?

09.01.2011 la 10:40

Ai rabdare! Binele invinge.

09.01.2011 la 09:51

La multi ani! Suntem alaturi de dvs. in competitia loiala pe care o propuneti lui Alupoaie, dar fiti vigilent. Dvs. nu puteti lupta meschin ca si "greii"ciobanului. "Greilor", daca sunteti pusi pe treaba, "omorati ciobanul" cum zicea un liberal de elita si cu greutate, dl. Dinu Patriciu. Succes!

Publicitate



PUBLICITATE

Hidroplasto Botosani

PUBLICITATE

Farmacia Magistra

PUBLICITATE

Ecomed Dorohoi

Info Turism Dorohoi

PRO Casa DOROHOI

PUBLICITATE

Constructii Dorohoi

PUBLICITATE

Basota Pomirla

CAMPANIE

Donare sange

PUBLICITATE

Decco Dorohoi

PARTENERI

Dorohoi News

ZiareBotosani.ro

PUBLICITATE

DorohoiNews.ro

DorohoiNews.ro

EVENIMENTE

ZiareBotosani.ro

PUBLICITATE

DorohoiNews.ro

FACEBOOK


PARTENERI

ZiareBotosani.ro

DorohoiNews.ro

PARTENERI

DorohoiNews.ro

PARTENERI

DorohoiNews.ro

PARTENERI

DorohoiNews.ro

DorohoiNews.ro

ANUNTURI



DorohoiNews.ro

Ultimele anunturi

Zimmermann Fenster SRL angajează confecționeri și montatori tâmplărie PVC și muncitori necalificați

Zimmermann Fenster SRL angajează confecționeri și montatori tâmplărie PVC și muncitori necalificați
SC ZIMMERMANN FENSTER SRL Scheia, Suceava angajeaza in conditiile legii la Fabrica de Ferestre si Usi ...

SC din Dorohoi angajează muncitori necalificați, mecanici și electrician

SC din Dorohoi angajează muncitori necalificați, mecanici și electrician
RIFIL SA Punct de lucru Dorohoi angajează: - muncitori necalificați (bărbați); - mecanici; - ...

Asociația „Dă Speranță Vieții” Dorohoi angajează

Asociația „Dă Speranță Vieții” Dorohoi angajează
Asociația „Dă Speranță Vieții” Dorohoi angajează două persoane pentru postul de îngrijitor. ...

SC din Dorohoi angajează barman

SC din Dorohoi angajează barman
Societate Comercială din Dorohoi angajează barman. Relații la telefon: 0745512848

SC din Dorohoi angajează vânzătoare

SC din Dorohoi angajează vânzătoare
Societate Comercială din Dorohoi angajează vânzătoare magazin alimentar. Relații la telefon: ...

Angajăm femeie de serviciu pentru farmacie

Angajăm femeie de serviciu pentru farmacie
Angajăm femeie de serviciu pentru farmacie în Dorohoi, cu jumătate de normă, pe perioadă determinată. ...

Angajăm farmacist și asistent de farmacie

Angajăm farmacist și asistent de farmacie
Angajăm farmacist și asistent de farmacie pentru Dorohoi și Darabani. Mai multe detalii la telefon: ...

De vânzare apartament 3 camere Dorohoi zonă liniștită cartier Olinescu

De vânzare apartament 3 camere Dorohoi zonă liniștită cartier Olinescu