Opoziţia se reuneşte astăzi într-o singură alianţă. PSD şi Alianţa de Centru Dreapta (PNL-PC) bat palma pentru a forma o nouă formulă politică care doreşte eliminarea PDL şi a lui Traian Băsescu de la putere. În 2012 sau dacă se poate, mai repede. (DorohoiNews.ro)
Victor Ponta şi Crin Antonescu bat astăzi palma
Sursa: DorohoiNews.ro















