FCM Dorohoi joacă astăzi, pe teren propriu, împotriva celor de la Gloria Buzău

28 feb. 2015, Sport
FCM Dorohoi joacă astăzi, pe teren propriu, împotriva celor de la Gloria Buzău

În acest sfârșit de săptămână se va disputa cea de-a XVII-a etapă a campionatului 2014-2015 din Liga a II-a, Seria I.

 
În această etapă FCM Dorohoi îi întâlnește pe cei de la Gloria Buzău. Meciul se va disputa sâmbătă, 28 februarie 2015, de la ora 11:00, pe stadionul „1 Mai” din Dorohoi.
 
Vezi programul complet al etapei:
Unirea Slobozia – Rapid CFR Suceava
CS Baloteşti – ASC Bacău
Săgeata Năvodari – Academica Argeş
CF Brăila – FC Voluntari
FCM Dorohoi – Gloria Buzău
ACS Berceni – Farul Constanţa (Andrei B.)
 
Autor: DorohoiNews.ro

Sursa: DorohoiNews.ro