Daca sunteti martorul unor evenimente importante va rugam sa ne contactati la tel: 0749.877.802 sau email: [email protected]
Ingrediente:
100 gr miere
75 gr unt
170 gr amestec de cereale
50 gr stafide
50 gr pepite de ciocolata
Mod de Preparare: Amestecati untul cu mierea (daca mierea nu este suficient de lichida, incalziti-o un pic). Adaugati amestecul de cereale, pepitele de ciocolata, stafidele si amestecati bine. Puneti amestecul intr-o matrita si apasati bine cu o furculita. Coaceti 15 minutes la 170°C. Lasati sa se raceasca inainte sa le scoateti din forme. Gata! Batoanele dvs. cu cereale sunt gata.
Călătorie cu vaporul de croazieră.
La un moment dat vine o furtună iar vaporul se scufundă.
Au supraviețuit doar un iluzionist și unpapagal.
După câteva zile, plutind fiecare pe câte o scândură, papagalul zice:
- OK! Mă dau bătut. Unde e vaporul???
Va rugam sa folositi un limbaj decent; mesajele postate vor fi validate de un Moderator inainte de a fi publicate pe site.
NOTA: Va rugam sa comentati la obiect, legat de continutul prezentat in material. Orice deviere in afara subiectului, folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana autorului (autorilor) materialului, afisarea de anunturi publicitare, precum si jigniri, trivialitati, injurii aduse celorlalti cititori care au scris un comentariu se va sanctiona prin cenzurarea partiala a comentariului, stergerea integrala sau chiar interzicerea dreptului de a posta, prin blocarea IP-ului folosit.
Site-ul www.dorohoinews.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.