Persoană urmărită internațional, depistată şi încarcerată de poliţişti

9 mai 2013, Infractional
Persoană urmărită internațional, depistată şi încarcerată de poliţişti

Poliţiştii din cadrul Serviciului Investigaţii Criminale – IPJ Botoşani l-au depistat miercuri 8 mai 2013, pe B. DORINEL de 49 ani, din municipiul Botoșani, urmărit internațional, împotriva căruia Judecatoria Arad a emis  mandat de executare a unei pedepse de 3 ani închisoare, pentru comiterea de infracțiuni la regimul circulației.

inapoi la lista

Va rugam sa folositi un limbaj decent; mesajele postate vor fi validate de un Moderator inainte de a fi publicate pe site.

NOTA: Va rugam sa comentati la obiect, legat de continutul prezentat in material. Orice deviere in afara subiectului, folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana autorului (autorilor) materialului, afisarea de anunturi publicitare, precum si jigniri, trivialitati, injurii aduse celorlalti cititori care au scris un comentariu se va sanctiona prin cenzurarea partiala a comentariului, stergerea integrala sau chiar interzicerea dreptului de a posta, prin blocarea IP-ului folosit.

Site-ul www.dorohoinews.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.

0/200

Am fost informat(a) despre Politica de Confidentialitate si de Securitate a prelucrarii datelor cu caracter personal, declar ca am peste 16 ani si sunt de acord cu prelucrarea datelor cu caracter personal:

COMENTARII VIZITATORI (0)

Fii primul care adauga un comentariu!